KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16705116

nr 1670 5116

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Man med musikinstrument, bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 100x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

lördag 21 december 2024
kl 19:10:29

20/12 17:22:26 1      Vinnande bud